Podsumowanie sezonu jasełkowego 2018/2019

08/02/2019, Iwona Jonderko

8 lutego 2019 roku, Zespół BAJ spotkał się na podsumowaniu bieżącego sezonu jasełkowego. Pani Dyrektor Lucyna Ibrom, pogratulowała wszystkim przygotowania spektaklu pt. ,,Nie bój się” oraz wszystkich występów. Zespół wziął udział w przesłuchaniach konkursowych, zdobywając II MIEJSCE w XVIII Paradzie Jasełek w Czerwionce – Leszczynach oraz       I MIEJSCE w XXII Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych ,,Radlińskie Betlejki” w Miejskim Ośrodku Kultury                    w Radlinie. Ponadto zespół wystąpił dla Rodziców, Babć i Dziadków, Klubu Seniora oraz uczniów SP Nr 15 i SP Nr 11         w ramach akcji ,,Oswoić niepełnosprawność”. Powodem do radości, jest również debiut sceniczny Nadii, Bartosza             oraz Artura, którym serdecznie gratulujemy.

Podziękowania składamy Rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły, których wsparcie złożyło się na sukcesy naszych uczniów.