Praca zdalna w maju i w czerwcu

25/06/2020, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

   Wraz z zakończeniem tego nietypowego roku szkolno - przedszkolnego prezentujemy kolejną mini fotogalerię z majowo - czerwcowej pracy naszych uczniów oraz przedszkolaków w ramach zdalnego nauczania.

    Zdjęcia nadsyłane, prezentowane przez rodziców, tych, którzy w ferworze domowych aktywności i obowiązków, byli w stanie je robić i nam przesyłać, stanowiły dla nas jeden z elementów informacji zwrotnej. Dzięki nim, ale także informacjom pisemnym, telefonicznym, czy licznym filmikom z fragmentów realizacji proponowanych przez naszych nauczycieli i terapeutów aktywności, ćwiczeń i zabaw, mogliśmy poznać efekt naszej wspólnej pracy. Stanowiło to jeden z elementów naszej motywacji do działań związanych z pracą nad przygotowywaniem materiałów dla naszych podopiecznych.
 
DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WSZYSTKIE NADESŁANE ZDJĘCIA I FILMIKI i zapraszamy do obejrzenia zdjęciowego kolażu:))))