Zakończenie roku szkolnego 2019 / 2020

26/06/2020, Tekst: Magdalena Kasprzak

 Dziś zakończyliśmy rok szkolno - przedszkolny 2019 / 2020.

Rok, a w zasadzie jego II półrocze, nietypowy, niełatwy, zarówno dla dyrekcji i pracowników szkoły, ale przede wszystkim dla naszych UCZNIÓW, PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ ICH RODZIN.
  Dziś kolejny raz dziękujemy za wspólny wysiłek, by zapewnić naszym podopiecznym domową formę edukacji i terapii. Nie było to łatwe zadanie... Dzisiejsze podsumowanie roku w postaci dyplomów, gratulacji i ocen to symboliczne odzwierciedlenie OGROMNEJ PAŃSTWA PRACY I STARAŃ!!! SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
   Symbolicznie w tym miejscu żegnamy też naszych tegorocznych absolwentów: Klaudię, Martę, Kacpra, Kamil, Adrian oraz przedszkolaka Karolka. Będziemy Was mile i ciepło wspominać!!! Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej placówce był dla Was owocny i będzie zawsze mile wspominany. Życzymy powodzenia na dalszej obranej drodze edukacji, terapii... Realizujcie swoje pasje i odwiedzajcie nas!!!
  Życzymy wszystkim, na ten czas letniej przerwy wakacyjnej, dużo zdrowia, siły, pogody ducha, wbrew wszystkiemu... oraz mnóstwa słonecznych dnii. Do zobaczenia we wrześniu, mamy wszyscy nadzieję, że już w tradycyjnej formie nauki i terapii - w naszej placówce, której nowa nazwa będzie brzmiała od września Zespół Szkolno - Rewalidacyjny "Szkoła Życia" w Rybniku.