Konkurs "Żyjemy zdrowo i bezpiecznie" w grupach RW

13/05/2014, Tekst: Aleksandra Kawczyńska, zdjęcia: Sylwia Strokosz

W ramach konkursu „Żyjemy zdrowo i bezpiecznie” dnia 29.04.2014r dla grup RW  konkurencje konkursowe przygotowała mgr Aleksandra Kawczyńska przy współpracy   z mgr Adą Kuźmińską i mgr Iwoną Świerczyna oraz mgr Zuzanną Zatoń.

Wszyscy poznawali zasady bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie budowali aktywność własną, rozwijali zmysły podczas  dotykania, przedmiotów oraz smakowania i wąchania owoców, warzyw, kwiatów, papieru, plastiku i wielu innych faktur materiału.
   Podczas wszystkich konkurencji – zabaw, aktywność uczniów i umiejętność współpracy z innymi uwieczniła na pięknych fotografiach mgr Sylwia Strokosz, również włączając się w wykonywane zadania wyznaczone dla podopiecznych poszczególnych grup. Zwieńczeniem wszystkich aspektów konkursu w połączeniu z dbałością o nasza planetę ziemię była wspólna degustacja sałatki warzywnej i owocowej przy ładnie nakrytym stole oraz posadzenie kwiatków W czasie całej imprezy poruszano istotne dla zdrowego i bezpiecznego życia aspekty. Wszyscy dobrze się bawili w miłej atmosferze przezywali różne emocje doskonaląc zmysły, umiejętności życia i współpracy.