26/06/2016, Tekst: M. Płonowska -Troszka, zdjęcia: W. Troszka

Ostatni dzień szkoły grupy naszych absolwentów spędzony podczas wesołej sesji zdjęciowej, zapraszamy do fotogalerii.

25/06/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny 2015/2016. Podczas uroczystego wręczenia świadectw szkolnych żegnaliśmy naszych wspaniałych absolwentów.

22/06/2016, Iwona Jonderko, zdjęcia: Tomasz Ganobis

,,Żyć to znaczy okazywać wdzięczność
za słoneczny blask i miłość,
za ciepło i czułość,
których jest tak wiele w ludziach i rzeczach’’

20/06/2016, Tekst: J. Ibrom - Miler, A. Szymała, zdjęcia: SZS-P

Uczniowie najmłodszych klas spotkali się z rodzicami w szkole, by wspólnie uczcić Dzień Matki oraz Dzień Ojca.

19/06/2016, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: SZS-P

Pedagodzy ze szkoły specjalne w Ostrawie odbyli dwutygodniowy staż w naszej szkole w ramach programu unijnego "Erasmus+".

16/06/2016, Zdjęcia: Aurelia Kachel

Tegoroczna uroczystości przyjęcia Sakramentu I Komunii Świętej przez naszych uczniów została uwieczniona przez panią fotograf Aurelię Kachel. Serdecznie zapraszamy do fotogalerii zdjęć jej autorstwa.

14/06/2016, Tekst: Iwona Bartoniek, zdjęcia: E.Skutek, A. Antosz

Kilka niezapomnianych dni na wycieczce w Międzybrodziu Żywieckim spędziła grupa naszych uczniów. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z wyjazdu.

13/06/2016, Tekst. zdjecia: Magdalena Kasprzak

Grupa młodszych uczniów wybrała się do rybnickiego Parku Sensorycznego, po drodze odwiedzając Mc Donalds'a;)

Zapraszamy do fotogalerii.

12/06/2016, Tekst, zdjęcia: Joanna Ibrom - Miler

Uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej oraz przedszkolaki odwiedzili Zagrodę Żubrów w Pszczynie, zapraszamy do relacji oraz galerii zdjęciowqej z wycieczki.

07/06/2016, Iwona Jonderko, zdjęcia Tomasz Ganobis, Iwona Jonderko

Pielgrzymka dzieci komunijnych