30/11/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSŚ

Trójka naszych przedszkolaków, ale nie tylko, która dołączyła niedawno do Programu MŁODZI SPORTOWCY Olimpiad Specjalnych, miała okazję wziąć udział w kolejnych wydarzeniach sportowych. Zapraszamy do relacji.

28/11/2018, Tekst: Monika Karkowska-Kościcka, zdjęcia: Bernadeta Rojek i Tomasz Ganobis

W dniu 27 listopada naszą szkołę odwiedziły dziwne osoby- pojawiły się czarownice MAGDA, MONIKA I DOROTA w towarzystwie młodych wróżek i wróżów ze SZKOŁY MAGI TAJEMNEJ - GIMNAZIUM NR.1 z kl. IE, którzy to czarowali i wróżyli.

27/11/2018, Tekst, zdjęcia - koordynatorzy projektu

Zapraszamy do relacji z pierwszej wizyty  job shadowing w ramach realizowanego projaktu "Erasmus "Europejski poziom nauczania szansą na pełny rozwój uczniów niepełnosprawnych. Grupa nauczycieli naszej szkoły gościła w  Queensmill School w Londynie.

26/11/2018, KOS PROMYK, SZS-P

Zaproszenie do KIBICOWANIA podczas XXVI Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Sepcjalnych Rybnik 2018

20/11/2018, Iwona Jonderko, zdjęcia Małgorzata Dudek

Uroczystość przyjęcia kandydatów do grona ministrantów!

19/11/2018, SZS-P

16/11/2018, Tomasz Ganobis

15/11/2018, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

czyli kolejna odsłona Kampanii Społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Zapraszamy do relacji i fotogalerii ze wspólnego czytania bajki.

13/11/2018, Tekst: Agnieszka Malinowska, zdjęcia: A. Malinowska, J. Sobik

W listopadzie wpominamy zmarłych... tego roku podczas wizyty na rybnickim cmentarzu nasi uczniowe szczególnie upamiętnili 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

13/11/2018

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego