31/10/2019, Tekst, zdjęcia: SZS-P

Zapraszamy do relacji i fotogalerii z kilku jesiennych zajęć edukacyjnych: "marchewkowo" w grupie przedszkolnej I, "owocowno - warzywne" zajęcia integracyjne grup przedszkolnych I i III oraz podsumowanie zjęć z jesiennych warzyw w Ia i IVb.

31/10/2019, Tekst: Sonia Koczy, zdjęcia: Agnieszka Malinowska

Z walorów TĘŻNI SOLANKOWEJ w Rybniku - Paruszowcu mieli okazję skorzystać grupa uczniów naszej szkoły. Zapraszmy do relacji z wycieczki.

31/10/2019, Tekst, zdjęcia: SZS-P

Zapraszamy do fotogalerii ze wspólnych zajęć kilku klas podczas których królowała DYNIA.

31/10/2019, Tekst, zdjęcia: Danuta Ficner

Po koniec października czekała na nas w szkole niespodzianka "przedmikołajkowa". Więcej w minirelacji:)

31/10/2019, Tekst, zdjęcia: Danuta Ficner

Zapraszamy do posumowania i fotorelacji z kolejnego etapu zajęć pod hazłęm "Kreatywnie przez pory roku".

31/10/2019, Tekst, zdjęcia: Danuta Ficner

Zapraszamu=y do relacji i fotogalerii z kolejnego cyklu zajęć "Smacznie, zdrowo, kolorowo".

31/10/2019, Tekst: Agnieszka Malinowska, zdjęcia: SZS-P

Zapraszamy do relacji i fotogalerii z wypadu  grupy naszych uczniów do Parku Sensorycznego w Rydułtowach.

29/10/2019, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Małgorzata Dudek

29 października, pod hasłem „Jesienne zabawy”, odbył się konkurs edukacyjny...

29/10/2019, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji z DNIA HISZPAŃSKIEGO, który odbył się w naszej szkole jako element podsumowania wizyty grupy nauczycieli w szkole specjalnej w Dennii w ramach projektu ERASMUS +.

28/10/2019, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Małgorzata Dudek

Spotkanie integracyjne z uczniami SP 31