22/12/2009

Cały grudzień trwały intensywne przygotowania i próby, aż w końcu nadszedł wielki czas premiery. 22 grudnia odbyła się premiera jasełek wykonane przez uczniów naszej szkoły.

18/12/2009

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele tradycji charakterystyczne dla poszczególnych rejonów Polski. Nasze śląskie świąteczne zwyczaje przybliżyła uczniom pani Aniela Marosz pracownik rybnickiego muzeum.

17/12/2009

Jest już tradycją, że w czasie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia jest organizowany Kiermasz adwentowy na którym można nabyć różnego rodzaju ozdoby świąteczne.

16/12/2009, Danuta Ficner

W środę 16 grudnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców oraz nauczycieli oddziałów rewalidacyjno - wychowawczych przeprowadzone przez wychowawczynię IV oddziału RW. Celem zajęć było zapoznanie obecnych z metodami i formami pracy jakie wykorzystujemy podczas zajęć z dziećmi...

09/12/2009

9 grudnia odwiedzili naszą szkołę Uczniowie Szkół Urszulińskich z Rybnika. Tradycyjnie przygotowali dla nas przedstawienie. W tym roku była to bajka o "Calineczce".

04/12/2009

W tym roku Mikołaj zawitał do drzwi naszej szkoły już 4 grudnia. Wraz ze swoim orszakiem, złożonym z aniołków, skrzatów i diabełków, wędrował od klasy do klasy, o by rozdać dzieciom prezenty.

04/12/2009

4 grudnia swoje święto obchodzili górnicy. Pracę górników przybliżyli nam uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 20 z Rybnika Gortatowic, którzy pod okiem pani Wioletty Peterko przygotowali barbórkowe przedstawienie.