25/03/2010, Tomasz Ganobis

Gdy przybywa do naszej szkoły pani Aniela Marosz, to wiadomo, że zbliżają się święta. Pani Aniela, która na co dzień pracuje w rybnickim muzeum zawsze z nami jest gdy zbliża się czas Bożego Narodzenia lub Wielkanocy.

24/03/2010, Tomasz Ganobis

Tuż przez świętami już po raz kolejny pani Urszula Łyczko zorganizowała wespół z innymi nauczycielami kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Na kiermaszowym stoisku można było zobaczyć wiele nowych pomysłów. Świadczy to o tym, że wykonawcy ozdób szukają, a czasami prześcigają się w wyszukiwaniu nowych pomysłów.

23/03/2010, Martyna Płonowska-Troszka

23 marca 2010r. wybraliśmy się do Teatru Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej na przedstawienie pt:. ”Czerwony Kapturek”.

15/03/2010, Danuta Ficner

15 marca w IV oddziale R-W odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i dziadków połączone z mini warsztatami wykonywania pisanek ze styropianu i wstążek.

08/03/2010

Brak opisu

02/03/2010, Danuta Ficner, zdjęcia: Danuta Borysewicz

Lekcja wychowania patriotycznego w gimnazjum. 02 marca w naszej szkole odbyła się lekcja wychowania patriotycznego dla uczniów gimnazjum. Okazja była szczególna – 200 rocznica urodzin naszego wielkiego rodaka Fryderyka Chopina.