30/04/2010, Katarzyna Ganobis

W dniu 30 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu „Żyjemy zdrowo i bezpiecznie”. Tradycyjnie konkurs rozpoczął się przedstawieniem. Tym razem przygotowali je najmłodsi uczestnicy konkursu. Przedszkolaki ze swoimi nauczycielkami zaprezentowały inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”.

28/04/2010, Teks: Adrinna Kuźmińska, Zdjęcia: Joanna Ibrom-Miler, Tomasz Ganobis

Jest taki dzień w roku, w którym pamiętamy o naszej planecie Ziemia. W 2010 roku obchody Dnia Ziemi odbędą się pod hasłem „Różnorodność w nas, bioróżnorodność wokół nas”.

22/04/2010, mgr Aleksandra Szymała

22 kwietnia 2010 roku  9-osobowa drużyna przedszkolaków i uczniów kl.I wzięła udział w V Międzyszkolnym Konkursie Gier i Zabaw po Śląsku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Rybniku -Ochojcu.