28/09/2018, Tekst: Iwona Bartoniek, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uczniowei wraz z rodzinami i pracownikami szkoły wzieli udział w Festynie na powitanie jesieni, który zorganizowano w ramach projektu "SZKOŁA ZYCIA". Zapraszamy do relacji i fotogalerii z imprezy:)

27/09/2018, Tekst, zdjęcia: Joanna Ibrom - Miler

Pzrejażdżka Zabytkową Koljeką Wąskotorową była główną atrakcją wycieczki klas IIA, IVa i IVc do Rud Raciborskich, zapraszamy do relacji i galerii zdjęciowej.

20/09/2018, Lucyna Łazarska

VII Międzynarodowa Olimpiada Integracyjna w Zespole Szkół nr 6 w Rybniku.

19/09/2018, Iwona Jonderko, zdjęcia Magdalena Kasprzak

Boże błogosławieństwo na czas nauki i pracy!

19/09/2018, SZS-P

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem wiadomością, iż wraz z nowym rokiem szkolnym 2018/2019 rozpoczęliśmy w naszej placówce realizację unijnego Projektu ERASMUS+.  Projekt nosi nazwę „Europejski poziom edukacji szansą na pełny rozwój uczniów niepełnosprawnych”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu oraz śledzenia jego bieżących aktywności na szkolnej stronie internetowej i facebooku, więcej informacji tutaj...

17/09/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

Po raz XIII w Olzie miała miejsce muzyczna impreza "BLUES DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH". Wszystko z udziałm sporej grupy naszych uczniów. Zapraszamy do relacji z imprezy.

12/09/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Po raz XV nasi uczniowie zmierzyli się z ponad 40-sto kilometrową trasą SPŁYWU KAJAKOWEGO!!! Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z wyjazdu.

04/09/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M.Kasprzak, M. Dudek

Dnia 3 września 2018 r. Dyrekcja szkoły oraz Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera dokonali oficjalnego otwarcia nowej siedziby naszej szkoły przy ul. Orzepowickiej 15a w Rybniku!!! Nasi uczniowie, wraz z rodzicami, powitali zarazem nowy rok szkolny i katechetyczny:) Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z tego ważnego w życiu naszej szkoły wydarzenia.