19/06/2019, Tekst: Agnieszka Antosz, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

czyli podziękowań, gratulacji i pożegnań czas...

18/06/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M. Kasprzak, M. Płonowska - Troszka

17 czerwca 2019 r.  w naszej szkole odbył się KOMERS, czyli tradycyjna zabawa na zakończenie ostatnich klas. Zapraszamy do relacji z imprezy.

17/06/2019, Tekst, zdjęcia: Martyna Płonowska - Troszka

Zapraszamy do relacji z kolejnego wyjazdu grupy naszych nauczycieli ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu "Europejski poziom edukacji szansą na pełny rozwój uczniów niepełnosprawnych" programu ERASMUS+.

12/06/2019, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: SZS-P

Zapraszamy do relacji z kolejnej zagranicznej wizyty w ramach projektu ERASMUS +  „5 senses for SEN”. Tym razem grupa uczniów wraz z nauczycielami gościli na Litwie.

07/06/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Grupa naszych uczniów wzięła udział w tegorocznej, oragnizowanej przez naszą szkołę, "Zielonej Szkole" w Górkach Wielkich. Zapraszamy do relacji.