31/03/2012, Ilona Kobus, zdjęcia : Magdalena Kasprzak

Sportowcy Sekcji Terenowej "Promyk" - uczniowie naszej szkoły oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej nr I i II w Rybniku spotkali się w miniony piątek na mini treningu z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla - jedną z najlepszych siatkarskich drużyn w Polsce.

23/03/2012, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Małgorzata Dudek

Dni są coraz dłuższe, słoneczko coraz mocniej przygrzewa, w ogródkach zakwitły już przebiśniegi i krokusy, na drzewach pojawiły się pączki – to znak, że wiosna naprawdę się już rozpoczęła. A co uczniowie szkoły podstawowej wiedzą o wiośnie?

22/03/2012, Martyna Płonowska- Troszka, Lucyna Łazarska
09/03/2012, Ilona Kobus, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dzień Kobiet jest obecnie świętem nieco zapomnianym, obchodzonym nie tak hucznie jak przed laty.

02/03/2012, Redakcja

Ponieważ już od kilku lat istnieje możliwość przekazania 1% podatku organizacjom pozarządowym zwracamy się do Państawa by ten odpis przekazać właśnie naszej szkole.

01/03/2012, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zimowa edycja konkursu "Cztery Pory Roku" przedszkolaków.