25/01/2010, Tomasz Ganobis

W tym roku nasza szkoła nie zapomniała o Babciach i Dziadkach, starszych osobach, którzy mieszkają w Domu Pomocy społecznej w Rybniku. 25 stycznia grupa osób mieszkająca z DPS odwiedziła naszą placówkę.

22/01/2010, Magdalena Kasprzak

21 i 22 stycznia to ważna data w kalendarzu. W tym dniu swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. Chyba każdy - dziecko i dorosły - potwierdzi, że mieć babcię i dziadka to wielki skarb. Także i w życiu naszych uczniów odgrywają oni wielką rolę, służąc swoją pomocą, czasem, cierpliwością i miłością.

21/01/2010, Magdalena Kasprzak

08/01/2010, Tomasz Ganobis

Trwając w radosnej atmosferze świąt Bożego Narodzenia spotkaliśmy się 8 stycznia na sali gimnastycznej, aby wspólnie śpiewać kolędy.