26/11/2009, Lucyna Łazarska

Andrzejki to dzień kończący czas zabawy. W tradycji naszej szkoły odbywa się zawsze zabawa andrzejkowa, a w tym roku niektórzy z uczniów obchodzili to święto podwójne, gdyż na wspólną zabawę zaprosili nas koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 7.

26/11/2009, Małgorzata Dudek

26 listopada w Naszej Szkole odbyły się andrzejki. Tegoroczna zabawa została zorganizowana przez panią Małgorzatę Dudek, która wcieliła się w role czarownicy Heksy, panią Sabinę Dudek w roli czarownicy Sabriny oraz panią Agnieszkę Szulik występującą jako Jaga.

20/11/2009

20 listopada odbyła się w naszej szkole lekcja z zakresu edukacji patriotycznej pt.: "Z wędrówką po Polasce". Prócz naszych uczniów udział w niej wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej nr 7 w Rybniku oraz z Rudy Śląskiej.

11/11/2009, Zdjęcia: Patryk Kaworek

Mityng pływacki 2009