30/11/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji i fotogaleri z andrzejkowego spotkania klas II-VIII.

28/11/2019, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Agnieszka Malinowska

Zapraszamy do relacji i fotogalerii z kolejnej urodzinowej imprezy. Tym razem do grona pełnoletnich uczniów naszej szkoły dołaczyła Paulina:)

28/11/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tegorocznej edycji KONKURSU KIBICA, któy towarzyszył Mityngowi Pływackiemu.

28/11/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Za nami organizacja XXVII Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Sepcjalnych. Zapraszamy do relacji z zawodów.

25/11/2019, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: I. Kobus, K. Jakubowska, A Kulczyna, M. Kasprzak

W dniach 18-22 listopada 2019 r. gościliśmy w naszej szkole partnerów programu Erasmus+ „5 senses for SEN” z Litwy, Holandii i Wielkiej Brytanii: 12 nauczycieli i 8 uczniów. Pokazaliśmy im nasze codzienne szkolne życie - to jak zdobywamy wiedzę i jak się bawimy. Zapraszamy do obszernej relacji.

25/11/2019, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia:

W minionym tygodniu w naszej szkole działo się wiele ciekawych rzeczy. Jedną z nich był wyjazd do Żor na warsztaty sensoryczne, w ramach programu Erasmus+. Uczestniczyło w nim ośmiu uczniów „szkoły życia” oraz nasi goście z Holandii, Wielkiej Brytanii i Litwy. Zapraszamy do relacji i fotogalerii.

25/11/2019, Tekst:Ilona Kobus, zdjęcia: I. Kobus, A. Kulczyna

W środę 20 listopada w ramach wizyty partnerskiej programu Erasmus+ „5 senses for SEN” grupa uczniów naszej szkoły, wspólnie z gośćmi z Litwy, Holandii i Wielkiej Brytanii pojechała na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce i do Krakowa. Było to ciekawe i niezapomniane doświadczenie. Zapraszamy do relacji.

17/11/2019, SZS-P

Dnia 22 listopada nasza szkoła wraz z Klubem Olimpiad Sepcjalnych PROMYK Rybnik będzie gościć pływaków z całego śląska podczas XXVII Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Sepcjalnych Rybnik 2019.

14/11/2019, Tomasz Ganobis

11/11/2019, Iwona Świerczyna

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników szkoły oraz rodziców naszych uczniów do niezobowiązującego udziału w akcji...