Aktualności

30/10/2010, Tekst: Katarzyna Ganobis, zdjecia: Tomasz Ganobis

     28 października odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne w ramach konkursu religijnego: „Święci są wśród nas”, objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rybnika. Zaproszenie na spotkanie przyjęli uczniowie z ZSP nr 1 w Rybniku i SP 32 w Rybniku.  

25/10/2010, tekst i zdjęcia Agnieszka Antosz

     Dnia 13 października odbył się konkurs turystyczno-krajoznawczy „Bystre oko turysty - tropami jesieni”. Konkurs odbywał się na terenie ścieżki  edukacyjnej Nadleśnictwa Rybnik na Paruszowcu. W konkursie brały udział drużyny złożone z uczniów naszej szkoły  począwszy od przedszkola poprzez szkołę podstawową i gimnazjum.

20/10/2010, Tekst: Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Tomasz Ganobis

     W środę 20 października odwiedziła naszą szkołę „Pani Jesień”. A to w związku z konkursem edukacyjnym z cyklu Cztery Pory Roku – „Dary jesieni”.

12/10/2010, Katarzyna Ganobis, foto: Tomasz Ganobis

     Dzień Edukacji Narodowej (powszechnie znany pod nazwą Dzień Nauczyciela) miał w tym roku nieoczekiwany przebieg. Zamiast spodziewanej imprezy – wizytacja z ministerstwa. W szkole pojawili się trzej panowie w garniturach, kapeluszach i w ciemnych okularach, z zamiarem przyjrzenia się pracy nauczycieli, pań opiekunek i pozostałych pracowników szkoły.

11/10/2010, Katarzyna Ganobis, foto: Katarzyna Ganobis

     W piątek 8 października mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie pt.: „Śpiąca Królewna” w wykonaniu rodziców dzieci z Przedszkola nr 10 w Rybniku.