30/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: J. Ibrom- Miler, M. Kasprzak

W tegoroczny w Dzień Chłopca postanowiliśmy wybrać TOP MODELA naszej szkoły. Impreza zainspirowana przez popularne show telewizyjne, została przez organizatorki potraktowana z dużą dawką humoru. Zapraszamy do relacji i fotogalerii z imprezy.

29/09/2016, Tekst: Magdalena Kraska, zdjęcia: SZS-P

Kolejny juz raz mieliśmy okazję do wspólnej zabawy podczas Integracyjnego Dnia Godności Olimpiad Specjalnych w Kędzierzynie Koźlu. Zapraszamy do relacji z wydarzenia.

29/09/2016, Tekst: Joanna Ibrom - Miller, zdjęcia: J.Ibrom - Miler, D. Bajak

Uczniowie młodszych klas wybrali się na wycieczkę do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie, zapraszamy do relacji i galerii zdjęciowej z wyjazdu.

26/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Agnieszka Malinowska

Nasi uczniowie  po raz kolejny mieli okazję kibicować piłkarzom podczas Międzynarodowej Olimpiady Integracyjnej  w Boguszowicach, zapraszamy do fotogalerii.

25/09/2016, Tomasz Ganobis

W poniedziałek 26.09.2016 o godzina 11:00 odbędzie się otwarcie wystawy podsumowującą...

22/09/2016, Tomasz Ganobis

We wtorek 20 września w parafii Świętej Jadwigi Śląskiej na Nowinach w Rybniku została odprawiona Msza Święta szkolna na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

20/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia : Joanna Ibrom- Miler

Wspólną zabawą oraz grillem uczniowie młodszych klas wraz z rodzicami żegnali lato. Impreza odbyła się w ramach szkolnych zajęć hipoterapeutycznych. Zapraszamy do relacji.

19/09/2016, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Ewa Dudczak

czyli jak aktywnie spędziła czas grupa naszych uczniów na pobliskiej "siłowni pod chmurką".

19/09/2016

Msza święta szkolna w intencji uczniów naszej szkoły na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego...

18/09/2016, Tekst, zdjęcia: Agnieszka Malinowska, Joanna Sobik

Uczniowie klas VIa, IIaG oraz VI grupy RW odwiedzili park sensoryczny w którym mieli okazję uaktywnić wszystkie swoje zmysły, zapraszamy do relacji oraz obszernej fotogalerii.