30/03/2015, Tomasz Ganobis
29/03/2015, Tekst: Elwira Skutek, zdjęcia: SZS-P

Delegacja nauczycieli naszej placówki złożyła wizytę na Litwie, gdzie odbyło się kolejne robocze spotkanie w ramach programu COMENIUS - "Uczenie się przez całe życie".

27/03/2015, Tekst: M. Niesłańczyk, A. Kuźmińska zdjęcia: M. Niesłańczyk

Tym razem na świątecznych warsztatach spotkali się rodzice uzczniów oddziałów rewalidacyjno-wychowawczych I oraz II, zapraszamy do relacji ze spotkania.

26/03/2015, tekst: Zuzanna Zatoń, Iwona Świerczyna, zdjęcia: Ilona Kobus
Dnia 25.03.2015r. w III i IV odziałach rewalidacyjno - wychowawczych odbyły się wiosenno - świąteczne warsztaty plastyczne dla rodziców, uczniów i nauczycieli.
23/03/2015, Tekst : Dorot Bajak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

... czyli kolejna, tym razem wielkanocna, lekcja muzealna w wykonaniu dobrze już zananch naszym uczniom pań z rybnickiego muzeum.

16/03/2015, Tekst i zdjęcia : Magdalena Kasprzak

Nasi Panowie częstują nas coraz większą dawką humoru, a wszystko za sprawą obchodów Dnia Kobiet:)

11/03/2015, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Anna Szczęsny, Patrycja Pawtel, Iwona Jonderko

Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z wyjazdu członków Zespołu Wokalno - Tetarlanego BAJ na galę finałową                    15 Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno – Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ,,Albertiana”.