24/10/2011, Lucyna Łazarska, zdj. Wojciech Wieczorek

W piątek 21 października uczestnicy zajęć Kółka teatralno - muzycznego mieli możliwość w ramach projektu BARDZIEJ AKTYWNI - BARDZIEJ SPRAWNI aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta. Więcej o tym wydarzeniu w zakładce projektu.

16/10/2011

Zapraszamy wszystkich chętnych ojców i opiekunów prawnych naszych podopiecznych na szkolenie realizowane w ramach projektu Bardziej Aktywni - Bardziej Sprawni...

14/10/2011, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W czwartek 13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz święto uczniów.

06/10/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Małgorzata Dudek

5 października był ważnym dniem w szkole, zwłaszcza dla uczniów pierwszych klas i ich nauczycieli. W tym dniu odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia.

03/10/2011, Aleksandra Szymała zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Jak wszyscy wiemy, 30 września chłopcy obchodzą swoje święto. Tego dnia w szkole odbyła się uroczysta akademia.

03/10/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia Katarzyna Ganobis

23 września odbyło się w naszej szkole podsumowanie akcji: „Sprzątanie Świata”. Przypomnieliśmy sobie w jaki sposób i po co segregować śmieci.