09/06/2010, Martna Płonowska-Troszka

9 czerwca 2010 r. odbyła się szkolna wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Wzięło w niej udział ponad trzydziestu uczniów naszej szkoły. Choć aura w ostatnim czasie nie była łaskawa, tego dnia świeciło nam słońce.

01/06/2010, Ewelina Jagieło

Jak co roku „Dzień Dziecka” w naszej szkole został uczczony przedstawieniem w wykonaniu nauczycieli pod hasłem „Nauczyciele dzieciom”.

30/04/2010, Katarzyna Ganobis

W dniu 30 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu „Żyjemy zdrowo i bezpiecznie”. Tradycyjnie konkurs rozpoczął się przedstawieniem. Tym razem przygotowali je najmłodsi uczestnicy konkursu. Przedszkolaki ze swoimi nauczycielkami zaprezentowały inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”.

28/04/2010, Teks: Adrinna Kuźmińska, Zdjęcia: Joanna Ibrom-Miler, Tomasz Ganobis

Jest taki dzień w roku, w którym pamiętamy o naszej planecie Ziemia. W 2010 roku obchody Dnia Ziemi odbędą się pod hasłem „Różnorodność w nas, bioróżnorodność wokół nas”.

22/04/2010, mgr Aleksandra Szymała

22 kwietnia 2010 roku  9-osobowa drużyna przedszkolaków i uczniów kl.I wzięła udział w V Międzyszkolnym Konkursie Gier i Zabaw po Śląsku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Rybniku -Ochojcu.

25/03/2010, Tomasz Ganobis

Gdy przybywa do naszej szkoły pani Aniela Marosz, to wiadomo, że zbliżają się święta. Pani Aniela, która na co dzień pracuje w rybnickim muzeum zawsze z nami jest gdy zbliża się czas Bożego Narodzenia lub Wielkanocy.

24/03/2010, Tomasz Ganobis

Tuż przez świętami już po raz kolejny pani Urszula Łyczko zorganizowała wespół z innymi nauczycielami kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Na kiermaszowym stoisku można było zobaczyć wiele nowych pomysłów. Świadczy to o tym, że wykonawcy ozdób szukają, a czasami prześcigają się w wyszukiwaniu nowych pomysłów.

23/03/2010, Martyna Płonowska-Troszka

23 marca 2010r. wybraliśmy się do Teatru Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej na przedstawienie pt:. ”Czerwony Kapturek”.

15/03/2010, Danuta Ficner

15 marca w IV oddziale R-W odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i dziadków połączone z mini warsztatami wykonywania pisanek ze styropianu i wstążek.

08/03/2010

Brak opisu