31/05/2016, Tekst,: Alekesndra Szymała, zdjęcia; Henryk Tkocz

Uczniowie zespołów rewalidacyjnych, kl. II oraz przedszkolaki zwiedzili Rudy. W wycieczce wzieli udział także rodzice:)

27/05/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasza szkoła wzięła udział w Pikniku Integracyjnym stanowiącym podsumowanie I Rybnickich Dni Integracji. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z wydarzenia.

26/05/2016, Tekst, zdjęcia: Elwira Skutek

"Blues dla niepełnosprawnych" i nasz kolejny udział w świetnym koncercie, zapraszamy do relacji.

26/05/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uroczysta Msza Śwęta poprzedziła konczący Rybnickie Dni Integracji Piknik. Eucharystia, w której i nasza placówka miała udział, odbyła się w rybnickiej Bazylice.

19/05/2016, SZS-P

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów wraz z rodzinami na PIKNIK INTEGRACYJNY, który odbędzie się dnia 25 maja 2016r. na rybnickim Kampusie, w ramach podsumowania Rybnickich Dni Integracji.

18/05/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Joanna Ibrom - Miler

Najmłodsi uczniowie odwiedzili "BAJKOGRÓD" w ramach Biblioteki na Trzepaku VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

17/05/2016, Iwona Jonderko, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Gotowe jest serce me Panie, byś przyszedł i zamieszkał w nim. Nic więcej nie mogę powiedzieć, nic więcej darować Ci.

14/05/2016, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia. M. Dudek, A. Jurzysta

Zapraszamy do relacji z tegorocznego Dnia Otwartego naszej placówki:)

13/05/2016, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: M. Płonowska-Troszka, M. Kasprzak

W naszej szkole gościliśmy grupę utytułowanych SZERMIERZY, ze złotym medalistą paraolimpijskim w szabli na czele! Zapraszamy do relacji z tego niezwykłego spotkania.

12/05/2016

Prezentujemy Państwu wstępną koncepję adaptacji części budynku....