29/02/2012, Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Przedszkolaki Specjalnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, którzy realizują Program „Młodzi Sportowcy” Olimpiad Specjalnych, miały swój pierwszy pokaz!!!

20/02/2012, Aleksandra Szymała

W każdy wtorek przedszkolaki z napięciem czekają na Bajtla. Bajtel to „wyjątkowy” pies, z którym dzieci mają zajęcia z kynoterapii.

19/02/2012, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Joanna Ibrom Miler i Tomasz Ganobis

W ostatni dzień przed feriami w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Ważnym atrybutem imprezy był ciekawy strój wszystkich uczestników.

14/02/2012, Ilona Kobus, zdjęcia: Tomasz Ganobis

Dokładnie 14 lutego, w Dniu Zakochanych uczniowie gimnazjum bawili się na swojej tradycyjnej imprezie karnawałowej. Już drugi raz z kolei karnawałowe tańce połączyliśmy z walentynkowymi emocjami.

08/02/2012, L. Łazarska, M. Dudek, L. Baranowska

W dniu 27.01 w naszej szkole odbył się konkurs "Cztery Pory Roku - Zima" przygotowany specjalnie dla uczniów gimnazjum.