30/09/2019, Tekst, zdjęcia: Danuta Ficner

Zapraszamy do fotogalerii prac oraz do podsumowania wrześniowych zajęć rozwijających kreatywność w klasach VIa, VIIa oraz VIIIb.

29/09/2019, Tekst, zdjęcia: Danuta Ficner

Zapraszamy do relacji i fotogalerii z zajęć rozwijających kreatywność prowadzonych pod hasłem: Smacznie, zdrowo, kolorowo".

28/09/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M. Płonowska - Troszka, M. Kasprzak

Z okazji  DNIA CHŁOPCA, w naszej szkole miała miejsce wspólna impreza klas SP oraz zespołów RW o charakterze sportowo - dyskotekowym. Zapraszamy do relacji i fotogalerii.

27/09/2019, Tekst, zdjęcia: Iwona Świerczyna

26 września 2019 r. odbyło się w naszej szkole pożegnanie Jonatana. Zapraszamy do relacji i fotogalerii z uroczystrości.

27/09/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Lucyna Łazarska

Zapraszamy do relacji i fologalerii ze wspólnej zabawy naszych przedszkolaków z okazji DNIA CHŁOPCA.

24/09/2019, Tekst: Sylwia Strokosz, zdjęcia: SZS-P

Nasi uczniowi mieli kolejną okazję do udziału w warsztatach organizowanych przez Muzeum w Rybniku. Zapraszamy do relacji z zajęć pod hasłem "W moim magicznym domku".

23/09/2019, Tekst, zdjęcia: Agnieszka Malinowska

Wzięliśmy udział w VII edycji DNIA ANIOŁA, zapraszamy do krótkiej relacji i fotogalerii.

20/09/2019, Tekst, zdjęcia: Agnieszka Śpiewok

Po wakacyjnej perwie ruszyły kolejne z cyklicznych zajęć "Kucharz Mały, Kucharz Duży". Zapraszamy do relacji.

20/09/2019, Tekst: Agnieszka Śpiewok, zdjęcia: SZS-P

Uczniowie szkoły podstawowej oraz oddziałów rewalidacyjnych wspominali wakacje podczas zajęć plastycznych.

Ach jak miło było się pobawić w piasku, wodzie.....:)))
19/09/2019, Tekst: Monika Karkowska - Kościcka, zdjęcia: SZS-P

Po wakacyjnej przerwie ruszyły cykliczne zajęcia temtyczne, wśród nich "Młody Chemik". Zapraszamy do relacji i fotogalerii.