30/10/2013, Tomasz Ganobis, zdjęcia: Elżbieta Piotrowska

Szkolna świetlica Stowarzyszenia OLIGOS w ramach projektu: „Kolory życia” („działanie wolontariatu”) rozpoczęła 29 października cykl spotkań z postacią z bajki - Myszką Miki.

29/10/2013, Aleksandra Szymała, zdjęcia: SZSP

Zapraszamy do krótkiej relacji z tego,  jak nasze przedszkolaki wcieliły się w role cukierników.

28/10/2013, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Monika Karkowska-Kościcka

... czyli kolejne spotkanie z cyklu "Cała Polska czyta dzieciom - Czytające przedszkola".

26/10/2013, Monika Karkowska - Kościcka, zdjęcia: Anna Szczęsny

Konkursem  z cyklu "Cztery Pory Roku - Jesień" nasze przedszkolaki podsumowały zdobyte umiejętności i..wiedzę o..tematyce jesiennej.

16/10/2013, Sylwia Strokosz, zdjęcia: Monika Karkowska Kościcka

Po raz kolejny w piątkowe przedpołudnie zawitały przedszkolaki oraz  dzieci  z I oddziału rewalidacyjno- wychowawczego na spotkanie z bajką w ramach projektu „Cała Polska czyta dzieciom”.

14/10/2013, Ewelina Jagieło, zdjęcia: M. Płonowska-Troszka, M.Kasprzak

Święto Edukacji Narodowej okazało się być ogromnym wydarzeniem w naszej szkole. Bowiem. w tym uroczystym dniu odbył się finał I edycji THE VOICE OF SZKOŁA ŻYCIA!!!

11/10/2013

Msza świeta szkolna w miesiącu październiku w intencji uczniów naszej szkoły zostanie odprawiona...

08/10/2013, Tekst i zdjęcia: Adrianna Kuźmińska

W oddziałach rewalidacyjno-wychowawczych (I i II) przeprowadzono ćwiczenia oparte o kontakt z ciałem.

08/10/2013, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Monika Karkowska-Kościcka

Nasze Przedszkole od tego roku szkolnego przystąpiło do programu „Czytające przedszkola”.