Przedstawienie

15/12/2010, Katarzyna Ganobis

Jak co roku na początku grudnia odwiedzili nas uczniowie Szkół Urszulańskich w Rybniku. Tradycyjnie przygotowali dla naszych uczniów przedstawienie. W tym roku była to historia słonika o imieniu Bombi, który różnił się od innych słoni ponieważ miał na grzbiecie czarną łatę. Łatwo się domyślić, iż owa „plama” była przedmiotem kpin ze strony innych zwierząt i przysparzała słonikowi wielu zmartwień. Młodzi aktorzy w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli o tym co w życiu najważniejsze. A finałowa piosenka „Warto żyć” skłania do refleksji również dorosłych widzów. Walorem przedstawienia były wplecione w treść  piosenki i taniec. Na uznanie zasługuje gra aktorów a także piękne dekoracje.

Goście przygotowali  również dla naszych uczniów słodki poczęstunek. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą przy muzyce. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.