"Nauka to potęgi klucz"

15/10/2014, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

O tym, że  „NAUKA TO POTĘGI KLUCZ” wiadomo, nie od dziś. Chcąc potwierdzić te słowa w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowaliśmy zawody mające na celu sprawdzenie umiejętności naszych uczniów jak i nauczycieli. Nasi milusińscy wybierając swojego konkurenta, którym byli „dorośli”- pracownicy naszej szkoły sprawdzali swoje umiejętności z zakresu funkcjonowania w środowisku, plastyki, muzyki, samoobsługi, techniki oraz sprawności fizycznej. Żeby nie było tak całkiem prosto, nasi „dorośli” mieli utrudnione zadania, co wymagało od nich wykazania się ogromnym sprytem. Zmagając się z zadaniami, pod presją czasu i chęci wygranej uczniowie przerośli mistrzów, co spotkało się z ogromnym aplauzem uczestników zabawy. Jest nam bardzo miło, że mamy tak zdolnych uczniów, którzy po zakończeniu zawodów złożyli  wszystkim pracownikom szkoły z okazji ich święta życzenia, odśpiewali tradycyjne sto lat i wręczyli upominki w postaci zakładek do książek.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę przepełnioną radością i uśmiechem.