Kiermasz Adwentowy 2010

15/12/2010, Katarzyna Ganobis

Jednym ze znaków zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jest wystrój naszych domów i mieszkań. W oknach królują kolorowe światełka, a wewnątrz oprócz choinki aniołki, bombki świece, stroiki, gwiazdy betlejemskie , wieńce itp.

Oryginalne ozdoby świąteczne i upominki wykonane przez uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły można było zakupić podczas adwentowego kiermaszu.

12 grudnia odbył się kiermasz w domu parafialnym parafii Matki Boskiej Bolesnej w Rybniku. Kiermasz zorganizowano przy współpracy z Duszpasterstwem akademickim „DAR”. Dziękujemy ks. proboszczowi Franciszkowi Radwańskiemu za udostępnienie salek domu parafialnego oraz duszpasterzowi DA ks. Rafałowi Śpiewakowi za pomoc w organizacji kiermaszu.

14 i 15 grudnia świąteczne ozdoby można było zdobyć w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim, którym spodobały się nasze wyroby. Mamy nadzieję, że dzięki nim w domach zagościła świąteczna atmosfera.