Wigilijka olimpijskiej rodziny

29/12/2014

Po raz III uczniowie naszej szkoły skorzystali z zaproszenia dla Klubu Olimpiad Specjalnych "Promyk" Rybnik do udziału w Ogólnopolskim Integracyjnym Spotkaniu "Wigilia Olimpiad Specjalnych. Tym razem na to niezwykłe wydarzenie do Kędzierzyna  wybrali się uczniowie klasy III a oraz III b SP.

Podczas spotknia sportowców z całego kraju nasi uczniowie mieli okazję wspólnie wykonywać różnorakie ozdoby świąteczne. Na wszykich czekała niesamowita niespodzianka - odwiedziny Świetego MIkołaja, który każdemu wreczył okazały prezent:) Jednak najbardziej wzruszającym momentem była wspólna Wigilia, w której wzięło udział blisko 500 osób!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie,

możliwość spotkania się w ten przedświąteczny czas z "olimpiadową" rodziną z całego kraju

i za wszelkie mikołajkowe podarunki.