Święty Mikołaj nie śpi !!!

07/01/2015, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Podczas przerwy świątecznej św. Mikołaj zadzwonił do swoich pomocników z zapytaniem, czy w naszej szkole są grzeczne dzieci? Pomocnicy Mikołaja bez zastanowienia odpowiedzieli, że nasi milusińscy to najgrzeczniejsze dzieci w Rybniku. Mikołaj słysząc tak dobre wieści przyjechał do Rybnika pod osłoną nocy dostarczając dla naszych uczniów dekoracje świąteczne oraz paczki świąteczne, które w dniu 07.01.2014 trafiły do właściwych odbiorów. Dzięki fundacji PKO mogliśmy obdarować naszych uczniów słodkimi podarkami, które wywołały ogromną radość i uśmiech na twarzach tych małych i dużych. W imieniu naszym czyli Eweliny Jagieło i Ewy Dudczak (pomocników św. Mikołaja), całej rady pedagogicznej i uczniów bardzo dziękujemy.

organizatorzy: Ewa Dudczak, Ewelina Jagieło