Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

01/02/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Tomasz Ganobis

W tym roku Babcie i Dziadkowie obchodzili swoje święto w czasie ferii zimowych.

Ale ponieważ  zajmują Oni ważne miejsce w sercach wszystkich dzieci nie mogliśmy pominąć tej uroczystości  w kalendarzu szkolnych imprez.

1 lutego swoje Babcie i Dziadków do wspólnego świętowania zaprosiły przedszkolaki.

Przybyli również seniorzy z Domu Pomocy Społecznej w Rybniku.

Najpierw była część artystyczna: prezentacja szkolnych jasełek ,w których przedszkolaki brały liczny udział.

W drugiej części uroczystości odbył się miniturniej: Młodzi szybcy kontra Dojrzali Doświadczeni. Członkom obu drużyn bardzo podobała się wspólna zabawa w odgadywanie odgłosów zwierząt, naśladowanie gestów wykonywanych przez przedstawicieli przeciwnych drużyn, śpiewanie piosenek oraz wspólny taniec.

Nie zabrakło oczywiście życzeń dla Babć i Dziadków (na każdą literkę w alfabecie) oraz upominków (babcie otrzymały pachnące serduszka a dziadkowie papierowe krawaty)

Bardzo dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i włączenie się do wspólnej zabawy z wnukami oraz życzymy dużo zdrowia, sił, optymizmu i miłości ze strony najbliższych.