Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

27/06/2015, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 26 czerwca 2015r. w naszej szkole odbyło się uroszyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, zespołów rewalidacyjno - wychowawczych, a także przedszkolaki. Wszyscy przybyli w towarzystwie swoich rodziców, bądź opiekunów. Były przemówienia, podziękowania, życzenia, no i pożegnania... Tego dnia żegnali się z nami nasi tegotoczni absolwenci: Daria Sujewicz, Agnieszka Janik, Barbara Węglorz, Róża Plączkowska, Alicja Buc oraz Dominik Magnewski.

Naszym absolwentom dziękujemy serdecznie za wspólną edukacyjną drogę, na nowej życząc powodzenia i  wielu sukcesów!!! Mamy nadzieje, że bedą naszą szkołę mile wspominać, a czasem zajrzą sprawdzić co u nas słychać:)

Po oficjalnej wspólnej części, z rąk swoich wychowawców wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, bądź dyplomy. Z pewnością szczególnie pierwszakom utkwi ten moment w pamięci, gdyż były to ich pierwsze świadectwa!:) GRATULUJEMY!

.