Wspominamy wakacje

04/10/2015, Tekst i zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Za nami kolejne wakacje, wakacje które są okazją do odpoczynku, turystyki, wizyt u krewnych,

ale i do intensywnej pracy, w nieco innej niż w szkole formie.

Kilkoro naszych uczniów, zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych, wzięło udział w Letnim Obozie Sportowym Olimpiad Specjalnych Czaplinek 2015. Nasi uczniowie, pod okiem trenerów, mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w wybranych dyscyplinach letnich takich jak: kajakarstwo, bocce, lekkoatletyka, czy żeglarstwo. Był też czas na rekreację, integrację, no i odpoczynek.   Ralacja z obozu zanjduje się tutaj.

Spora grupa uczniów naszej szkoły skorzystała, po raz kolejny" z oferty Stowarzyszenia Razem i wyjachała na turnus rehabilitacyjny do Stawisk. Zapraszamy do relacji z wyjazdu, która znajduje się tutaj.

Poniżej galeria zdjęciowa z obozu sportowego.