Międzyplanetarny Bal Karnawałowy Przedszkolaków 2011

13/02/2011, Agnieszka Kulczyna, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W piątek 11 lutego w ramach karnawałowego szaleństwa nasze przedszkolaki odbyły między-planetarną podróż wokół SŁOŃCA, ZIEMI, MARSA i KSIĘŻYCA. Każda grupa zamieszkała na jednej z planet i rozpoczął się kosmiczny bal karnawałowy.

Przedszkolaki miały do wykonania gwiezdne zadania, poznawały ufoludki, budowały rakietę i ozdabiały latający spodek, wykazywały się zręcznością, znajomością kolorów i zdolnościami plastycznymi, tańczyły w rytm kosmicznej muzyki z filmu „Pan Kleks w Kosmosie”  i poznały nawet przysmak ufoludków – pyszną zieloną galaretkę z niespodzianką.

Zabawa była naprawdę odlotowa, a dzieci spisały się na medal podczas międzyplanetarnych konkurencji !!! Dziękujemy im za wspólną podróż, a wychowawcom za pomoc i przygotowanie strojów !!!

Organizatorzy: Dorota Bajak, Agnieszka Kulczyna, Beata Liszka