Mikołaj 2009

04/12/2009

W tym roku Mikołaj zawitał do drzwi naszej szkoły już 4 grudnia. Wraz ze swoim orszakiem, złożonym z aniołków, skrzatów i diabełków, wędrował od klasy do klasy, o by rozdać dzieciom prezenty.

Jeden ze skrzatów (pan Tadeusz Janowicz) grał podczas tej wędrówki na akordeonie. Wszyscy napotkani pracownicy szkoły, którzy przechodzili korytarzem mieli niecodzienną możliwość zatańczenia z Mikołajem lub też musieli zaśpiewać dla niego piosenkę. Zaś dzieci po złożeniu obietnicy iż będą grzeczne otrzymały słodkie upominki. Wszystkim fundatorom mikołajowych paczek bardzo dziękujemy.

Dziękujemy również przedstawicielom Poczty Polskiej, którzy w dniu 7 grudnia ofiarowali naszym uczniom mikołajowe paczki pełne słodyczy.