Jasełkowo - warsztatowe spotkanie dla rodziców

19/12/2015, Tekst: Elwira Skutek, zdjęcia Małgorzata Dudek oraz Elwira Skutek

W dniu 16 grudnia 2015r. odbyła się prapremiera szkolnych Jasełek p.t.: "Uwierz w prawdy cud". Adresatami przedstawienia byli rodzice uczniów naszej szkoły.  Wśród publiczności, znaleźli się także zaprzyjaźnieni górnicy kopalni KWK Jankowice, którzy obdarowali naszą szkołę. Serdecznie im dziękujemy!

Tuż przez występem zespołu BAJ rodzice mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych. Świąteczne spotkanie uatrakcyjniły bowiem, warsztaty ozdób bożonarodzeniowych, które zaowocowały wspólnym strojeniem choinki. Czas płynął w świątecznym nastroju, przy dźwiękach kolęd i sród zapachu zimowej herbaty.

Organizatorkami  części warsztatowej spotkania warsztatowego były panie: Elwira Skutek oraz Magdalena Kraska, natomiast zaprezentowane jasełka przygotował zespół nauczycieli pod kierownictwem pani Moniki Ryszki.

fotogaleria niebawem