Wyjątkowi Goście obejrzeli wyjątkowy występ

28/01/2016, Tekst i zdjęcia : Magdalena Kasprzak

Wyjątkowi Goście zawitali w progach naszej szkoły. Wiceprezydent Miasta Rybnika Wojciech Świerkosz, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Rybnika Andrzej Wojaczek, Radna, Przewodnicząca Rady Dzielnicy Maroko - Nowiny Maria Polanecka - Nabagło, Przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Jadwiga Lenort, Radny Jerzy Lazar, Wicedyrektor PPP w Rybniku Maria Cytrycka, Dyrektor MDK w Rybniku Barbara Zielińska oraz członkowie Klubu Seniora Dzielnicy Maroko - Nowiny mieli okazję podziwiać zdolności aktorskie naszych uczniów.

Dnia 27 stycznia 2016r., w naszej szkole, Zespół Wokalno - teatralny BAJ zaprezentował przedstawienie jasełkowe "Uwierz w Prawdy cud". Gromkie brawa, a także podarowany przez Klub Seniora dzielnicy Maroko- Nowiny ogromny kosz pełen słodyczy przyniósł naszym uczniom wiele radości!!! Dziękujemy!!!