Balik karnawałowy w "Krainie Kolorów"

02/02/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III szkoły podstawowej odbyli karnawałową podróż w Krainie Kolorów.

Na balik przebierańców dzieci, a także ich nauczyciele i opiekunowie przybyli w niezwykle barwnych strojach, jak na karnawał przystało. Jedynie prowadząca, pani Magda, była tego dnia bez kolorów, które zniknęły z jej stroju w tajemniczych okolicznościach. By odnaleźć swoje kolory postanowiła, w towarzystwie przybyłych dzieci, wyruszyć w podróż. Przebierańcy, za pomocą różnych środków transportu, odwiedzili Krainy: Czerwoną, zamieszkałą przez Czerwonego Kapturka, Żółtą, w której spotkali Kaczkę Dziwaczkę, Pomarańczową z Tygryskiem na czele, Zieloną z niezwykle sprawnymi Żabkami oraz Różową, w której królowała różowa od stóp po czapkę Wróżka.

W każdej krainie czekały na dzieci  muzyczno-ruchowe zabawy karnawałowe, zaś na panią Magdę kolorowe stroje:) Uwieńczeniem podróży było wyczarowanie TĘCZY oraz tęczowych baniek mydlanych. Nie zabrakło także kolorowych, pamiątkowych fotografii. Zapraszamy do galerii:)

W rolach:

Czerwonego Kapturka - pani Ola, Kaczki Dziwaczki - pani Anetta, Tygryska - pani Asia, Żabek - panie Jaoanny, Wróżki pani Ania, Clowna, który wypożyczał stoje - Pani Monika.

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!:)