Piknik Integracyjny

27/05/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 25 maja 2016 r. na rybnickim Kampusie miał miejsce Piknik Integracyjny. Do wspólnej zabawy zostały zaproszone rybnickie społeczności związane z placówkami oraz organizacjami działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych. Imprezę poprzedziła uroczysta Msza św. w rybnickiej Bazylice oraz barwny korowód ulicami miasta. Piknik, w którym wzięła udział i nasza szkoła, był okazją do wspólnej biesiady oraz dał możliwość zaprezentowania się przez poszczególne grupy. Podczas naszej prezentacji wystąpili uczniowie, członkowie szkolnego Zespołu Wokalno - Teatralnego BAJ wykonując tańce i utwory śląskie:)

Organizatorem projektu był Warsztat Terapii Zajęciowej nr I z Rybnika, któremu serdecznie dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy realizacji fajnego pomysłu i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć!!!