Dzień Rodzica u najmłodszych

20/06/2016, Tekst: J. Ibrom - Miler, A. Szymała, zdjęcia: SZS-P

Wprawdzie tegoroczne obchody Dnia Rodzica szkoła postanowiła wkomponować w odbywający się w ramach Rybnickich Dni Integracji i zaprosić rodziny naszych uczniów na Integracyjny Piknik na kampusie, ale uczniowie młodszych klas postanowili dodatkowo zaprosić swoich rodziców do szkoły.

Dnia 15 czerwa 2016r.  wspólnie ze swoimi mamami, bądź tatusiami spotkały sie dzieci klasy Ia oraz IIa SP. Uczniowie aktywnie włączyły się w przygotowanie specjalnie na to spotkanie przepysznego truskawkowego koktajlu. Podczas spotkania dzieci zaprosili sowich rodziców do wspólnej zabawy. Rodzice mieli za zadanie ułożyć z puzzli portrety swoich dzieci, za co otrzymali pamiątkowe medale. Były też życzenia, całusy, upominki i wspólne zdjęcia.

Ukochanych rodziców zaprosili także uczniowie klasy IIb i IIc SP. Spotkanie odbyło się 20 czerwca 2016r., a zapoczątkował je śpiew dzieci: „Witaj Mamo…, „Witaj Tato", były wierszyki i tradycyjne "100 lat", a wszystko przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Każdy zagrał jak najlepiej potrafił. Były upominki oraz słodki poczęstunek - tort i mrożona kawa.