Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

25/06/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Z dniem 24 czerwca 2016r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Rok, który, jak to w naszej szkole, obfitował w ogrom wydarzeń, wśród których najważniejszym były obchody 25-lecia naszej placówki.

Zanim uczniowie odebrali świadectwa, dyplomy z rąk swoich wychowawców, zabrani na sali gimnastycznej uczniowie, a także ich rodzice mieli okazję wysłuchać kilka słów podsumowania naszej Dyrekcji. Były także podziękowania i życzenia. Wspólne spotkanie było okazją do uroczystego wręczenia świadectw, dyplomów, pamiatęk naszym tegorocznym absolwentom.

Klauda Bałuc, Natalia Swoboda, Agnieszka Cząstkiewicz, Kesja Maciejończyk, Grzegorz Trunk oraz Alan Lewandowski to nasi gimnazjaliści, którzy po wieloletniej edukacji w naszej szkole opuszczają jej mury. Gromkimi brawami uczniowie oraz nauczyciele wyrazili swoje uznanie dla tej niezwykle aktywnej grupy uczniów. Tegoroczni absolwenci byli bowiem, między innmi, członkami szkolnego Zespołu Wokalno - Teatralnego BAJ, wraz z którym przyszło im niejednokrotnie osiągać znaczące sukcesy.  Brali też czynny udział w życiu sportowym w ramach działającego przy szkole Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik. Tu wiele ich sukcesów można by przytoczyć...

Życzymy naszym wspaniałym absolwentom, by znaleźli własną drogę do szczęścia.

Osiągnęli to, co  sobie, wspólnie z rodzicami, postawią za cel i poczytają za sukces.

I by nigdy nie zabrakło przy Nich bliskich osób,  z którymi swoją radość i swoje szczęście będą mogli dzielić.