TOP MODEL of Szkoła Życia na wesoło, czyli Dzień Chłopca 2016

30/09/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: J. Ibrom- Miler, M. Kasprzak

W tegoroczny w Dzień Chłopca postanowiliśmy wybrać TOP MODELA naszej szkoły. Impreza zainspirowana przez popularne show telewizyjne, została przez organizatorki potraktowana z dużą dawką humoru i przymrużeniem oka:)

Imprezę rozpoczęła prowadząca show pani Ewelina oraz pani Dyrektor Lucyna Ibrom, życząc wszystkim CHŁOPAKOM, tym młodszym, i tym  "trochę" starszym wszystkiego najlepszego, no i dobrej zabawy.

Kandydatów na TOP MODELA oceniało jury w składzie: Joanna Krupa - w tej roli pani Agnieszka Kulczyna z idealnym akcentem, gość Ewa Minge zagrana przez rewelacyjnie ucharakteryzowaną panią Elwirę SkutekDawid Woliński zagrany przez ucznia Piotra Ogona oraz Marcin Tyszka , w którego wcielił się uczeń Dawid Lewkowicz. Na działania jury czujnym okiem spoglądała pani Wicedyrektor Danuta Ficner.

Początek show to prezentacja filmu, w którym to mogliśmy poznać kulisy wręczenia nominacji do programu poszczególnym kandydatom. Przykładowo panu Tomkowi nominację wręczył listonosz w czasie domowych porządków, natomiast pan Wojtek o udziale w programie dowiedział sie podczas spaceru ze swoimi uczniami.

Były też prezentacje portfolio naszych pracowników - kandydatów, które były chyba niespodzianką dla naszych panów, gdyż zawierały ich zdjęcia z dzieciństwa i młodości, a które organizatorki zdobyły w tajemnicy od żon:)

Wręczono także "dzikie karty" tak, by i nasi uczniowie mogli wziąć udział w "rywalizacji". Do programu dostał się Dominik oraz Mateusz:)

Następnie grono stylistów, w tej roli nasi uczniowie, przystąpiło do dzieła, czego efektem były niezwykle zabawne metamorfozy naszych chłopaków:) Uwieńczeniem stylizacji była sesja zdjęciowa z Joanną Krupą w wykonaniu Marcina Tyszki oraz jego asystentek.

Potem przyszedł czas na pokaz modelki światowej sławy, w którą z niezwykłym wdziękiem wcieliła się nasza uczennica Róża Plączkowska. Także Ewa Minge miała swoje 5 minut i zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję osobliwych kreacji (zaprezentowane w fotogalerii). W roli modelek wystąpiły zarówno nasze uczennice,  jak i panie nauczycielki i opiekunki. Rolą obu pokazów byłą nauka chodzenia i prezentowania się na wybiegu naszych top modeli. Przyszła pora ich prezentacji:)

Na kandydatów czekały także zadania ruchowe, najpierw nauka tańca prowadzona przez zespół BAJ, potem gimnastyczne akrobacje cyrkowe. Wszyscy poradzili sobie świetnie!

Zabawę zakończyła prezentacja piosenki o naszych chłopakach, a także utwór "Gdzie te chłopy" kabaretu Smile w wykonaniu naszych nauczycielek.

Wreszcie przyszedł czas na kulminacyjny moment - ogłoszono werdykt: Top Modelami zostali: Dominik oraz Mateusz! Otrzymali oczywiście gromkie brawa!!!

Na wszystkich uczniów czekał okolicznościowy słodki poczęstunek, natomiast na panów - poczęstunek w stylu fit przygotowany przez panią Ewę oraz Magdę.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ,

dystans do siebie naszych panów, i sporą dawkę humoru:)

Organizatorki: Elwira Skutek, Ewelina Jagieło, Ewa Dudczak, Lidia Baranowska,

Magdalena Kraska, Ewa Hajduk, Henryka Sienkiewicz, Magdalena Kasprzak.

c.d. zdjęć nastąpi...