UMIEM PŁYWAĆ - projektowe zajęcia nauki pływania

13/11/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

"UMIEM PŁYWAĆ"!!! To zajęcia robiące w tym roku chyba największą furorę wśród uczniów najmłodszych klas naszej SP :)

W ramach realizowanego na krytej pływalni rybnickiego MOSiR-u projektu "Nauka pływania uczniów klas I-III z Miasta Rybnika" nasi najmłodsi uczniowie biorą udział w cyklu regularnych zajęć ruchowych w wodzie. Zajęcia odbywające się po okiem instruktora pływania, a także naszych pań nauczycielek i opiekunek, nie tylko sprawiają naszym dzieciom ogromną frajdę, ale stanowią dla nich świetną formę rehabilitacji, profilaktyki. Stawiają przed nimi także szereg wyzwań w zakresie samodzielności i samoobsługi:)
Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji oraz Miasto Rybnik.

P.S. Rośnie nam kolejne pokolenie pływaków Klubu PROMYK!:)