Andrzejki "Biało - czarne"..

30/11/2016, Tekst: Sylwia Srokosz, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Andrzejki BIAŁO - CZARNE - pod tym hasłem przebiegły tegoroczne czarowanie i zabawy Andrzejkowe.

Atrakcjami spotkania były: wróżby, konkursy i zabawa przy muzyce oraz pojawienie się wspaniałej czarownicy RUM BRUM TRACH, która okazała się być tą dobrą wróżką. Uczniowie poznali andrzejkowe tradycje o których opowiedziała im czarownica. W czasie andrzejkowych wróżb nie mogło zabraknąć wróżenia z wosku oraz z tajemniczych miseczek. Ogromną  radość sprawiła uczniom konkurencja rzucania ringiem na kapelusz czarownicy. Swoją energię dzieci rozładowały tańcząc i szalejąc do woli w rytm muzyki. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....