Noworoczne spotkanie z Rodzicami!

05/01/2017, Iwona Jonderko, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dzisiejszy dzień przeżyliśmy w wyjątkowo radosnej atmosferze. Na zaproszenie odpowiedzieli najbliżsi sercu naszych uczniów. Dla wyjątkowych gości, zespół BAJ wystąpił z przedstawieniem jasełkowym ,,Otwórz swe serce”.

Spektakl został oparty na biblijnym obrazie stworzenia świata. W poszczególnych scenach, aktorzy na własny sposób interpretują cztery żywioły, które niepodzielnie rządzą światem. Wielka różnorodność, składa się na harmonijny obraz Raju, do którego zostają zaproszeni ludzie. Niestety, blask szczęścia zostaje przyćmiony rozlewającym się na cały świat -  złem. W ciemności jest noc, która zmienia historię świata…

Po jasełkach wszystkich połączyła kolęda. Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem grali na instrumentach, zaś wszyscy zebrani prosto z serca śpiewali. Życzmy sobie, aby tradycja śpiewania kolęd nigdy, przenigdy nie zanikła.