Spotkanie z Klubem Seniora Dzielnicy Maroko-Nowiny

02/02/2017, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

1 lutego 2017 roku odbyło się niezwykłe spotkanie z Klubem Seniora Maroko – Nowiny. Dzięki zaangażowaniu przewodniczącej Rady Dzielnicy pani Marii Polaneckiej – Nabagło oraz pani Jadwidze Lenort - przewodniczącej Zarządu Dzielnicy, Seniorzy kolejny raz odwiedzili naszą szkołę. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze. Szanowni Goście okazali się wspaniałą publicznością, która nie szczędziła braw, nagradzając nimi występy naszych uczniów. Przywołując atmosferę minionych świąt Zespół BAJ zaprezentował spektakl jasełkowy ,,Otwórz swe serce”. Nie zabrakło również kolęd granych i śpiewanych oraz popisów solistów. Na zakończenie spotkania, ogromną radość naszych uczniów, wzbudził kosz słodyczy ofiarowany przez Seniorów. Mamy nadzieję, że otwarte serca naszych Gości wypełniły się ciepłymi uczuciami i z radością do nas powrócą.