Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

03/02/2017, Tekst: Zuzanna Zatoń, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Tegoroczna impreza została przesunięta nieco w czasie ze względu na wcześniej rozpoczynające się ferie zimowe. Jednak w niczym to nie przeszkodziło Babciom i Dziadkom, aby dobrze się bawić w towarzystwie wnucząt i podziwiać ich występy artystyczne. Jak zwykle program był pełen wzruszeń i jeszcze bożonarodzeniowych akcentów.

Wspaniale wystąpił szkolny zespół „Baj” z przedstawieniem jasełkowym pt.: „Otwórz swe serce”, potem swój występ pokazał zespół instrumentalny z kolędami oraz uczniowie młodszych klas z piosenką dla Babci i Dziadka. Dopełnieniem widowiska były recytowane wiersze przez uczniów: Daniela Kramera i Piotra Ogona. Uczniowie: Bartłomiej Gierłowski i Piotr Ogon zaśpiewali Kolędę: „Cicha noc” w wersji polskiej i angielskiej.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, nauczycielom i paniom opiekunkom, którzy włożyli swój trud w organizację tego tradycyjnego już przedsięwzięcia.

Gościom dziękujemy za przybycie i poświecony czas. Do zobaczenia:)