Zimowy Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych Istebna 2016

22/12/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

35 sportowców Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie z Klubów: HALEMBIANKA Ruda Śląska, PROMYK Rybnik oraz SZKWAŁ Katowice realizowało treningi sportowe podczas obozu zimowego. Zimowy Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych odbywał się w dniach 9.12 - 19.12.2016r. w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym "LAS" w Istebnej. Wśród 16-sto osobowej ekipy sportowców PROMYKA znalazlo się 6 uczniów naszej szkoły: Daniel, Piotrek, Olek, Piotr, Dawid, Kacper.

Podczas wyjazdu nasi zawodnicy mieli okazję poznawać lub doskonalić technikę jazdy na nartach zjazdowych, nartach biegowych, biegu na rakietach śnieżnych. Dodatkowo realizowali zajęcia na hali sportowej w zakresie piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, a także tenisa ziemnego, czy stołowego. Uczestniczyli także w szeregu zajęć rekreacyjnych oraz integracyjnych. Nad przebiegiem wszelkiego rodzaju zajęć czuwali trenerzy Olimpiad Specjalnych, wśród nich nasze trenerki pani Ewa i Magda.

POLECAMY FOTOGALERIE:   cz. I     cz. II    cz. III     cz. IV     cz. V