V Konferencja z okazji Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie

23/03/2017, szsp

Więcej szczegułów i informacji tutaj

Szanowni Państwo!

W ramach Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Knurowie oraz Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie serdecznie zapraszają rodziców, rodziny osób ze spektrum autyzmu, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych na
V edycję konferencję z tej okazji.

Konferencja pt. „Słuchajmy rodziców!” odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 roku w godzinach: 10.00-14.00 w Domu Kultury w Knurowie (ul. Górnicza 1).

W tegorocznej edycji konferencji wystąpią przede wszystkim rodzice dzieci ze spektrum autyzmu oraz osoba z Zespołem Aspergera. Ich życiowe, nieoczywiste spojrzenie na te zagadnienia z pewnością wniesie wiele dobrego w pracy nauczycieli, a innym rodzicom ich wystąpienia dodadzą otuchy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 kwietnia 2017 roku.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:autyzm_konferencja@wp.plW zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, miejsce pracy lub „rodzic”. Każde przyjęte zgłoszenie potwierdzimy wiadomością zwrotną.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji oraz materiały konferencyjne.

W trakcie konferencji będzie możliwość zakupu książekpomocy dydaktycznych oraz zabawek edukacyjnych MUPIKO (również na fakturę z odroczonym terminem płatności).

Szczegółowy plan konferencji oraz plakat promujące wydarzenie znajdują się w załączniku.

Bardzo prosimy o rozpowszechnianie informacji o konferencji w Państwa placówkach poprzez wydruk plakatu, rozesłanie informacji mailem, dziennikiem elektronicznym  – chcemy, by informacja dotarła do jak największej ilości rodziców.

Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres autyzm_konferencja@wp.pl.

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Knurowie

Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie