Szkole Rekolekcje Wielkopostne

12/04/2017, Iwona Jonderko, zdjęcia Magdalena Kasprzak

Wielki Tydzień, to czas naszych szkolnych rekolekcji. W Wielki Poniedziałek szliśmy wspólnie Drogą Krzyżową, czyniąc rachunek sumienia. Później adorowaliśmy Krzyż. W Wielki Wtorek spotkaliśmy Pana Jezusa Miłosiernego w Sakramencie Pokuty. Ofiarując czyste serce, ozdabialiśmy Krzyż własnoręcznie przygotowanymi kwiatami. A potem, najważniejsze spotkanie w Komunii Świętej, podczas Mszy Świętej. W Wielką Środę – spotkanie z Matką Boską Fatimską i odpowiedź na Jej prośbę. Wspólna modlitwa na różańcu, w intencji pokoju i naszych rodzin.

Rekolekcyjny czas zakończyliśmy spotkaniem w klasach, przy wielkanocnym stole. Z niecierpliwością czekamy, aż zadzwonią kościelne dzwony pełne wielkiego wesela, bo wtedy będzie - Wielka Niedziela!